اختتامیه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی فردا برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 4085175 -
مراسم اختتامیه نهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور فردا در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمدابراهیم کلانتر دبیر اجرایی المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور از شرکت حدود ۲ هزار نفر از دانشجویان علوم پزشکی در این المپیاد علمی خبر داد و گفت: نفرات برتر این المپیاد روز چهارشنبه ۲۲ شهریور معرفی خواهند شد.

دبیر اجرایی نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور گفت: مرحله گروهی این المپیاد از تاریخ ۱۷ شهریور ۹۶ تا ۲۳ شهریور ۹۶ در حال برگزاری است. در مرحله اول این المپیاد که به صورت انفرادی و در خردادماه برگزار شد حدود ۲ هزار نفر شرکت داشتند که از نفرات برگزیده مرحله اول دعوت بعمل آمد تا در مرحله دوم که به صورت گروهی برگزار می شود کارگروهی خود را در ۵ حیطه در نظر گرفته شده انجام دهند.

کلانتر افزود: در هر حیطه دو گروه انتخاب شدند که حدود ۴۵۰ نفر را شامل می شود که در این راستا آزمون گروهی این گروههای منتخب در حال برگزاری است و در اختتامیه همایش از هر حیطه به نفرات برتر انفرادی و تیم های گروهی جوایزی به رسم یادبود تقدیم می شود.

نهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور در حیطه های استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، مدیریت نظام سلامت، فلسفه پزشکی، آموزش پزشکی برگزار شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 12 =