مدیرکل نخبگان استعدادهای برتر حوزه خواهران تاکید کرد:

رفع مشکلات فرهنگی شهرها با حضور بانوان طلبه

شناسهٔ خبر: 4086298 -
مدیرکل نخبگان حوزه خواهران گفت: شهرهایی بوده‌اند که مشکلاتی از نظر فرهنگی داشته‌اند اما با ورود خواهران طلبه و انجام فعالیت های اخلاقی و روان‌شناختی، مشکلات آنها از بین رفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام رجبی نیا در نشست استعدادهای برتر حوزه علمیه قم گفت: مرکز خدمات، حوزه‌های علمیه و طلبه‌ها را زنده کرده است.

وی به جایگاه و ظرفیت بالای جامعه نخبگانی حوزه علمیه خواهران اشاره کرد و افزود: طلاب نخبه خواهر از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و امروز بخش‌های مختلف تبلیغی و علمی در اقصی نقاط کشور وجود دارد که توسط خواهران طلبه اداره می‌شود.

مدیرکل استعدادهای برتر حوزه علمیه خواهران اظهار داشت: شهرهایی بوده‌اند که مشکلاتی از نظر فرهنگی داشته‌اند اما با ورود خواهران طلبه و انجام فعالیت های اخلاقی و روان‌شناختی، مشکلات آنان از بین رفته است.

وی تصریح کرد: اگر ما ظرفیت خواهران طلبه را در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی باور داشته باشیم یقینا در شهرهای مختلف منشا اثر بوده و بازوان پرتوانی برای حوزه‌های علمیه خواهند بود.

مدیرکل استعدادهای برتر حوزه علمیه خواهران گفت: بسیاری از مشکلات هستند که امکان رفع آنها توسط برادران طلبه نیست و نیاز است که طلاب خواهر دانشمند و فرهیخته در این عرصه‌ها ورود کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 8 =