مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد:

بهره مندی۱۴هزار و۹۶۱ بازنشسته خراسان جنوبی از خدمات تامین اجتماعی

شناسهٔ خبر: 4086915 -
بیرجند-مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ۱۴ هزار و ۹۶۱ بازنشسته در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید درویشی صبح پنج شنبه در مراسم تجلیل از بازنشستگان و کارفرمایان نمونه تامین اجتماعی خراسان جنوبی با تایکد بر اینکه باید بزرگان و بازنشستگان را همواره گرامی بداریم، اظهارکرد: بازنشستگان بدون هیچ چشم داشتی تجربیات خود را در اختیار ما قرار می دهند.

 وی با اشاره به وجود ۱۴ هزار و ۹۶۱ بازنشسته تامین اجتماعی در استان بیان کرد: اگر امروز آسایش و موفقیت و ارامشی در کشور داریم به برکت وجود بازنشستگان است که در جوانی چرخانندگان چرخ اقتصاد کشور بوده اند.

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد: نیروهای فعال ما در حوزه کارگری باید از تجربیات شما نهایت استفاده را داشته باشند.

 وی با اشاره به خدمات ارائه شده توسط سازمان تامین اجتماعی از طریق کانون های بازنشستگان گفت: طرح کرامت رضوی برای اعزام بازنشستگان به سفر مشهد مقدس انجام شده است.

 وی ادامه داد: ارائه تسهیلات قرض الحسنه و کمک هزینه های موردی از دیگر خدماتی بوده که ارائه شده است.

 درویشی بیان داشت: تامین اجتماعی استان با ۹ شعبه اصلی ، ۹ شعبه اقماری ، یک کارگزاری و یک واحد ستادی به بیمه شدگان ارائه خدمت می دهند.

 وی با اشاره به اینکه ۴۷ درصد جمعیت استان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، ادامه داد: جمعیتی بالغ بر ۳۵۷ هزار نفر از خدمات بیمه ای تامین اجتماعی بهره مند هستند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 7 =