حادثه‌ای که به خیر گذشت/آتش به تانکر حمل بنزین نرسید

شناسهٔ خبر: 4099052 -
اهواز - آتش گرفتن یک خودرو در پمپ‌بنزینی در کوی پردیس اهواز منجر به بروز یک حادثه بزرگ نشد.

مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شامگاه امروز هنگامی که یک خودرو سواری در حال سوخت‌گیری بود، ناگهان دچار حریق شد و این امر باعث ریخته شدن بنزین فراوانی به کف جایگاه عرضه سوخت می‌شود.

مقصود حق‌شناس بیان کرد: در حین این آتش‌سوزی، یک تانکر حمل بنزین نیز در محل حضور داشت که اگر بنزین به آن می‌رسید قطعاً یک حادثه بزرگ و آتش‌سوزی عظیم را شاهد بودیم که خوشبختانه با سرعت عمل مأموران آتش‌نشانی، آتش به تانکر حمل سوخت نرسید و حادثه به خیر گذشت.

حق‌شناس بیان کرد: راننده خودروی پراید که در حین سوخت‌گیری دچار حریق شد از شدت ترس، خودرو را رها کرده و از محل متواری می‌شود. تانکر حمل سوخت نیز که در حال تخلیه بنزین به جایگاه سوخت بود، قصد خروج از محل بنزین را داشت که باعث سرریز شدن بنزین به کف جایگاه می‌شود.

وی عنوان کرد: متأسفانه در این حادثه، دو نفر از کارکنان جایگاه عرضه سوخت دچار مصدومیت می‌شوند که به بیمارستان منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی اهواز گفت: این حادثه ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه صورت گرفت و سه دقیقه بعد مأموران آتش‌نشانی به محل حادثه رسیدند و با اقدامات خود مانع از گسترش آتش‌سوزی شدند. همچنین با مسئولان شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی استان خوزستان تماس گرفت شد که تانکری برای انتقال بنزین باقی ‌مانده در جایگاه به محل دیگری به محل اعزام کنند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 2 =